Uluslararası Sağlık Turizmi

Muayene için bize başvuran Sağlık Turizmi hastalarının; kabul, kayıt, teşhis, tedavi, faturalandırma, taburculuk, tercümanlık ve aracı kuruluşlarla sağlanacak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sağlık Danışmanlığı

Gaziantep ‘te sağlık problemleriniz için gerekli tedaviler veya uygulatmak istediğiniz diğer işlemler ile ilgili bize göndereceğiniz tahlil sonuçlarını değerlendiriyor ve size görüşlerimizi iletiyoruz. Hastalığınız ve değişim arzu ettiğiniz diğer şikâyetleriniz için en doğru hizmeti alabilmenizi sağlayacak tedavi olanlarını sizin için oluşturuyoruz. Sağlık turizmi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar ile ilgili sizlere danışmanlık sunuyoruz.

VIP Transfer

Belirlenen gün ve saatte bir görevli sizi hava alanında karşılamak için orada olur. Önceden yapılan tedavi tarih planlamasına göre, otele ulaşımınız sağlanır. Tedavinizin acil olması durumunda hava alanından özel ambulans ile sağlık kuruluşuna ulaşımınız gerçekleştirilmektedir.

Konaklama Hizmetleri

Gaziantep’te konaklamanız için en kaliteli oteller ayarlanmaktadır. Tedavi kararı alındıktan hemen sonra belirlenen tarihe göre otel rezervasyon işlemleriniz gerçekleşmektedir.

Havaalanından otelinize ulaşımınızda size eşlik eden görevliler tedavi için kuruma geçme vaktiniz geldiğinde aynı şekilde sizi almak için otelinize gelirler.

Tercüman Hizmetleri

Tercümanlarımız süreç boyunca sizi bilgilendirmek için yanınızda bulunacaktır. Hem tedavi öncesi ulaşım ve konaklama bölümünde hem de tedavi başından sonuna kadar tüm sorularınızı cevaplandıracaklardır.

Sağlık Turizmi Birim Sorumlumuz: Dr. Selahattin Avcı

Sağlık Turizmi Birim Personeli: Derya Sır

Banka Bilgilerimiz

Selahattin Avcı – Garanti Bankası

Euro
TR44 0006 2000 7550 0009 0783 61

Dolar
TR71 0006 2000 7550 0009 0783 60